"Crazy People I"
2016-05-15 Autor: VHM 
Kategooria: Reportaazh

Komme: 6
  apeks (<°·HHH<) 18.05.16 11:33  
Kuskilt olen midagi sellest kehaosade läbistamise traditsioonist kuulnud/näinud, aga ei suuda täpsemalt meenutada. VHM, kas viitsid natuke valgustada.
  VHM (<°·HHHH<) 18.05.16 12:56  
Tai, traditsiooniline taimetoitlaste festival. On liikuv püha ja jääb orjenteeruvalt oktoobrisse. Tossupommid, paugutajad ja vaimumeediumid, kes enda kehaosi läbistavad igasugu absurdsustega. Klaasiribad, igasugu vardad, püstolid, kardinapuud, jalgratta lenksud..jne. Osa seltskonda mässib end okastraati, osad peksavad end kirvega, mõned kasutavad igasugu saagesid, vaatepilt on kirju ja võigas. Sattusin juhuslikult peale kui olin sukeldumisele minemas. Tundub, et pole fotokalas huvitav. Vot sihuke jutt, ehk oli abiks :)
  apeks (<°·HHH<) 18.05.16 15:45  
Kas oli nii, et haavadest ei pidavat tekkima probleeme tänu mingitele iidsetele tarkustele? Kardan, et enamus kaladele on need pildid lihtsalt liialt šokeerivad nagu mullegi. Jõuga vaadates näen päris vinget eksootika reportaaži.
  VHM (<°·HHHH<) 18.05.16 16:56  
Need kes ennast läbistavad on transis, millega nad selleni viiaks on küll rahvameditsiini tarkus. Selliste haavade puhul eeldanuks ojadena verd...aga polnud. Verised olid ainult kirve ja seamehed. Külla aga saatjaskond(valgetes riietes) hoolitseb, puhastab, joodab ja kui vaja siis ka toetab, et kokku ei kukuks. Mis haavadesse puutub siis mingit EURO meditsiiniabi seal küll ei olnud, haavad tõmmati teibiga kokku ja elu läks kenasti edasi.
  VHM (<°·HHHH<) 18.05.16 17:06  
Niipalju vee, et see punane rämps maas on paugutajate kestad. Kui see üritus lõpuks läbi sai olid jalasääred karvadest puhtad ja ka mõned delikaatsemad kohad põletusvillides :), tänu laia istuga lühikestele pükstele.
  0tt (<°·HHHH<; 4.5907) 19.05.16 17:06  
Ma ei pannudki esimese hooga tähele, et tüüp on labida endast läbi ajanud. Mis suurepärane valik. Pildid on huvitavad küll, kuid täpsemini siiski pildistatu on huvitavam kui pilt ise.