Jumalate Juures. Pärast Maailma.
  Autor: @Ilves 2012-02-26 Keskmine: 4 

 Kommenteerija: [email protected]  2012-02-28 Hinne: 
Kommentaariks niipalju, et ma ei tahtnud Allari üleskutse peale ainult ühte pilti laadida, sest nii poleks pääsenud mõjule väike lugu, mis laval lahti rulliti. Enda jaoks oli pigem keeruline leida selline komplekt pilte, mis üritaks seda lugu esitada nii, et ka kõrvaltvaatajad sest aru saaksid ehk siis lugu olemasoleva kadumisest ja uuesti lootuse leidmisest. Aga ega ma päris kindel ei ole, et see ikkagi arusaadav on.

 Kommenteerija: VHM  2012-03-06 Hinne: 4
Juba see, et peale 6 aastat laetakse üless seeria on juba äranägemist/märkimist väärt. Jumalate juures ei käinud ja seega pikemat sõnavõtu ei tule. Ruutkaadrid on kuidagi paremad, jätavad modellile rohkem tegutsemis ruumi ja seeläbi ka emotsiooni rohkemad.

 Kommenteerija: Netse  2012-05-29 Hinne: 
tervikut justkui ei moodustu...mis võiks seeria idee olla ju.

 Kommenteerija: [email protected]  2012-06-06 Hinne: 
Nojah, eks seda tervikut mingist etendusest ongi üsna raske edasi anda, eriti kõrvaltvaatajale. Kui etendusel käidud, siis mingid pidepunktid sündmuste käigust on siin kindlasti olemas. Selliste ürituste puhul olengi ka edaspidi üritanud esitada piisavate variatsioonidega, aga seotud lühikest pildilugu: graafilised asendid, emotsioonid, sünkroonsus, kehaline dialoog laval jne. Antud lavastuse puhul oli esimene osa üsna staatiline ja alles poole pealt hakkas jõulisemalt lahti rulluma.

 Kommenteerija: Maie  2012-06-16 Hinne: 4
Tegelikult on seeria väga hea. Ma olen seda vaadanud üsna mitu korda enne hindamist. Alguses ei meeldinud üldse.

 Kommenteerija: Pingviin!  2013-02-07 Hinne: 4
Traditsionaalses mõistes lugu ei ole, aga ei ütleks et see väga vajalik ka oleks, kuna visuaalsest küljest omamoodi lugu siiski jutustub. Järeltöötluses mõnedele piltidele kontrasti ja muud lisada, tehes veidike... dramaatilisemaks? Võibolla sobib mingi parem sõna sinna, aga hetkel ei tule pähe... ja need pildid mis siniste värvidega on, oleksin võibolla soovitanud mustvalgeks teha. Tegelikult nüüd on mul mõttes väike seeria mis selle aasta jooksul on mõttes teha, mingi hetk ka kalasse tervikuna-seeriana üles laadida, kui see valmis saab... hmm. Palju ühte seeriasse pilte siin tohib üldse panna? Või on üldse mingi limiit selles osas?

 Kommenteerija: enpysty  2017-01-24 Hinne: 

Hinda:
Suurepärane(5)
Väga hea(4)
Hea(3)
Rahuldav(2)
Mitterahuldav(1)
Kommenteeri:
Kommenteerija:    Logi sisse..
Parool:
  
Tutvu kommenteerimisreeglitega...