"Paplid"
2013-08-05 Autor: xiios 
Kategooria: Varia

Komme: 7  Keskmine: 1.0000
  alabama (<°·HHHH<) 05.08.13 09:58  
ei
1 Prosa (<°·HHH<) 05.08.13 11:15  
  Jaanos (<°·HH<) 05.08.13 14:02  
Märkamise kunst mis ei arene päris ratsionaalseks välja näitamise kunstiks. Mõte on aga see selgelt tajutava visuaali "tulevärk" on olemata. Seerias tundevirvendusena ilmselt bro, muidu veits aher.
Lehma peetakse piima saamiseks, pilt on... (igaüks täidab ise lüngad milleks ta pilti teeb, veikaks, et 99% tõesti ei raiskaks oma aega sellise kaemuse võlumisele).
  xiios (<°·HHHH<) 12.08.13 12:46  
Ah te pole üldse ulmelainel :)
  kesveel (<°·HH<) 02.09.13 02:31  
:D Kuule kirjuta siia parem nendest promillidest. Usu mind väärikaid kalasid võib pahandada teema solkimine. Ja äkki seletad nii muuseas, ka selle pildi teema lahti?
  xiios (<°·HHHH<) 02.09.13 03:53  
Teema solkimise all pead siis silmas seda?:

http://fotokala.ee/baas.php?aktsioon=kategooriad&pilt=49891

Nii muuseas seletan Sulle, et mina olen enesele üllatuseks juba mõõdukalt väärikas kala. Mind isiklikult ei pahanda teema "solkimine" (ma pigem nimetaks seda vürtsitamiseks) huumorile pretendeerivate kommentaaridega ning julgen oletada, et enamust "väärikatest" kaladest samuti mitte. Kui mitmed kinnitavad vastupidist, pean oma seisukohta muutma. Võib ka olla, et konkreetselt mina teen viletsalt nalja. Mis mind huvitama hakkas, on küsimus, et mis see "teema" siin üldse on, millelt Sinu sõnul nagu hetkekski eksida ei tohi -- täpsustad ehk? Mind näiteks ei pahanda (enam) impulsiivsed põmmhinded, isalik targutamine või kellegi aiaaugu-assotsiatsioonid. Ei pahanda väga maimudki, kes mõne kursuse ostnud ning nende baasil teistele noomivaid loenguid pidada söandavad. See kõik on normaalne. Mina isiklikult ei ole ühelgi kursusel käinud. Mis mind möödunud ajajärkudel pahandanud on, leiad ise erinevatest pildialustest kommentaariumidest ja ühel päeval võid avastada, et see toimib sarnases järjekorras enam-vähem kõigil -- võimalik, et Sinul sealhulgas. Antud pilt siin on tehtud, et näidata, kui palju ühel üürikesel hetkel suvest lendleb õhus paplitolmu ning ühtlasi selle vaate võimalikku sarnasust vaatega avakosmosesse. Mitte midagi enamat. Või pidi olema midagi muud? Oled Sa ise sellist asja üldse märganud? Katusenurk on Päikese varjamiseks ja paaril teisel kaadril etteastet sooritanud piiritajad said diskvalifitseeritud liigse udususe tõttu. Jah, fakt on, et see sõnum ei jõudnud teisteni nii, nagu ma seda ette kujutasin. Aga mis siis? Mina pean seda ikkagi suht vingeks pildiks, kuigi fookuses lindudega olnuks parem. Promillide osas nii palju, et ma ajan maani täis peaga loogilisemat juttu kui Sina kainena. Aga mis seisus ma olin, jäägu Sulle mõistatamiseks:)
  kesveel (<°·HH<) 02.09.13 09:43  
Ah see on katus! Ma millegipärast otsisin just selle elemendi ja paplite vahelist seost enne - tundus väga kesksel kohal. Mõtlesin, et äkki on paplileht? Üldiselt enne tegid päris head nalja - see tekst väga naljakas ei olnud. Upsakust viskas sisse liiga palju. Aga ma pole teemas eksimise koha pealt küll kunagi sõna võtnud - üldiselt ma arvan, see ei saa ka võimalik olla kui autor just ise liiga pealiskaudselt kiirustades valikuid ei tee ja hiljem ise ümber mõtleb. Teisiti mitte.