Kalaitk
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Eelmine sõnum  |  Järgmine sõnum 
 Ma tahaks pilte näha autori kaupa "eelmine-järgmine" meetodil
Autor: Zorru - Vahur Krautman (---.34.196.88.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   09.03.14 14:03

Ma tahaks pilte näha autori kaupa "eelmine-järgmine" meetodil; nagu saab vaadata seeriaid. Piirid on lahti, pildimaterjali tuleb täna per autor rohkem kui varem ja pildivoos on käekirja ja maailmavaadete ja kunstilise esteetika tajumise erinevused näha. Võibolla vähendaks see küsimust kontekstiväliste teoste kohta nii, et kui on kahtlus, vaatad paarkümmend autoripilti järjest ära, omandad teatud hoiaku järgneva suhtes, ja siis vaatad. Muidugi oleks see ka mugav, ei peaks vahepeal vaatama neid petvaid thumbnaile, kuna need jätavad mälupilti enne suurema pildi avanemist mingi primaarkompositsiooni ülevaate kuhu rakendub circle of confusion teoreem, mis tekitavad enne vaatamist hoiaku mis blokib fotograafilised retseptorid (tra, jälle mingi rõve putukaportree).

Ma usun niimoodi on autori käekiri lihtsamini omandatav. Näiteks Henry Griini "Tema ilme kohalolek" seeria ma lähen vaatan kohe niimoodi ära, aga vot ükshaaval klõpsides ei taha. Sest siis hakkaks nagu iga kord seeriat uuesti vaatama. Ja tõusva kunstivoolu pingvinismi ma teeks ka endale selgeks.

Vasta sellele sõnumile  |  Fotofoorum  |  Loe sõnumeid üksikult   Uuem teema  |  Vanem teema 

Teema Autor  Kuupäev
 Ma tahaks pilte näha autori kaupa "eelmine-järgmine" meetodil   *
Zorru - Vahur Krautman 09.03.14 14:03 

Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi 
 Vasta sellele sõnumile
 Sinu nimi:
 Sinu epost:
 Teema: