Erialane
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Uuem teema  |  Vanem teema 
 Graafikalauad
Autor: Zorru - Vahur Krautman (---.34.196.88.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   03.02.14 23:27

Aiptek Ultimate II - paar päeva vana asi ja vahel kipub lollust tegema. Näiteks aktiveerib kursori enne kui pliiatsiots lauda puudutab, vahel lihtsalt võbeleb kohapeal. Selline kursori aktiveerimine enne vajutust ajab kõige rohkem marru, ja statistiliselt tundub kõige rohkem ühes nurgas probleem olevat (file ja save juures, ptüi). Mingi moment hiljem on jälle kõik ideaalne.

Kuna kokkupuudet graafikalaudadega pole olnud, siis kas see on normaalne nähtus nende vidinate puhul või tasub maandused üle käia, telekad välja lülitada või alumisel naabril keelata kõrgepingekatsetused? Mis neid laudu mõjutab? Või on tarkvaraline probleem? Või on kasutaja viga?

Vasta sellele sõnumile

Re: Graafikalauad
Autor: aivar (---.131.52.133.cable.starman.ee)
Kuupäev:   04.02.14 00:42

Mul oli ükskord hiir selline.Aga garantii korras maksti raha tagasi.Eks see mingi tarkvara viga ole.
Samas ei oska öelda kas Aiptek on kvaliteet tegija on.See minu hiir oli üsna tundmatu firma toode.Nime ei mäleta enam.Mingi A4 Tech äkki.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Urmas Tartes (217.71.47.---)
Kuupäev:   04.02.14 08:54

Kui USB asju palju taga ja lisandub, siis võib juhtuda, et mõned asjad lähevad konflikti. Mul hakkas USB hiir aeg-ajalt imelikult käituma. Aitas see, kui tõstsin USB aukudes asju ringi.

Vasta sellele sõnumile

Autor: sell (---.160.159.217.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   04.02.14 12:47

jäta naaber ja maandused rahule. proovi mõne teise arvuti peal.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Rauno (---.126.191.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   04.02.14 14:01

Pean kahjuks ütlema, et Aipteki lauad ei ole head. Veel hullemad on Trusti lauad.
Wacom on way to go. Oman intous 3 ja 5 seeria table-top laudasid ja cintiq lauda ka. See on arvestatav töökvaliteet. Töökogemus on ka teiste laudadega, aga need anomaaliad, mida nad esile kutsuvad on kirjeldamatud ja vea otsimine päädis tõdemusega, et olen raisanud paari päeva arvestuses tööaega.
Osta wacom.
Muidugi võid uuendada kõiki draivereid jne jne.. ehk aitab.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Tiit Veermäe (---.59.46.176.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   04.02.14 16:43

Kasutan küll wacomi laudu esimesest arvutist peale ilma oluliste probleemideta (ja selle pärast ei oska hiirt kasutada eriti :)
Kord oli miski jama ühe hiirega (mis mul kuskil wacomi draiverita askeldamiseks siiski masinal taga on), et wacom tundus lolliks olevat läinud. Ähkimisega mõtlesin välja, et neil hiirega mängumaad kattuvad süsteemist, et jama võib sellest tulla. Võtsin hiire tagant ära ja buudi järel wacomiga kõik toimis veatult. Järgmise hiirega jama polnud (nad on mul alati olnud kõige primitiivsemad, draiverte-eelsed päästerõngad, ja vahel vektoritega punkti liigutamine kindlam).

Vasta sellele sõnumile

Autor: Zorru - Vahur Krautman (---.34.196.88.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   04.02.14 20:12

Tänud. Mure suhtkoht lahendatud ja tundub, et oli kompott kõigest mis siit läbi käis. Hiire mängumaa kattumine isegi ei käinud peast läbi... Muud ebavajalikud USB''d sai kõik tagant ära katkutud ja muutus sujuvamaks, vähemalt see tõmblemine kadus ära. Seadetest oli reageerimiskurv liialt äkiline ja kaldetundlikkus ka liiga äkiline, neid veidi maha keerates sai sellest ka jagu, et reageeris enne kui otsik pinda puudutas.

Esmatutvuseks graafikalaudadega üsna tore aga kogu see seadistamine muutis asja selliseks... tummiseks. Et õrnast joonest tugeva jooneni on survete vahe ebaloomulik. Ja suurust jääb vajaka. Ilmselt liigub varsti kontorisse niisama märkmete tegemiseks ja peab seda Wacomi asja vaatama.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Rauno (---.126.191.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   06.02.14 11:55

Vist on juba vananenud teema... aga soovitan kindlasti vaadata seda wacomi asja.
Väikesed ostusoovitused ehk. Osta kindlasti Intous -seeria laud. Nad pakuvad veel Bambood ja Fun''i jms, aga Intous on nendest parim. Uuendavad draivereid igakuiselt, mis ühildub uusima tarkvaraga jne

Minu isiklik tool of choice on Intous 3, mida oman juba ca 5 aastat või nii ja kulumisjälgi ei olegi. Kasutan seda lauda igapäevaselt. Keskmiselt 8 tundi päevas. Seevastu Intous 5, mis on nendest kõige uuem, kulub. Kulub VÄGA ruttu sellise kasutamisega. Plaat ise ja nibud pliiatsi otsas. Need on küll vahetatavad, aga ei maksa nii vähe, et korraga hulgi osta. Survetundlikkus ja joonistuspind on seevastu mugavam pisut.

Veel on valikus Cintiq, mis kujutab endast siis monitori, mille peale saab pliiatsiga joonistada. Oman seda. Väga mugav teatud juhtudel.. oluliselt kallim kui table-top lauad. Mõeldud enamasti vabakäe joonistamamiseks ja 3d mudeldamiseks, kuivõrd lihtsamaks shoppamiseks.

Soovitus 1: Ebayst Intous3 laud. (neid enam ei toodeta). Kui ma peaksin enda 5 aasta vanuse laua maha müüma, siis müüki läheks kui uueväärne, sest kulumisjäljed lihtsalt puuduvad. Nii hea asi on. Hype!

Soovitus 2: Intous5. Uusim tehnika. Saad wireless süsteemi ehitada jne. Hea. Kulub rsk.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   06.02.14 18:55

Mul ka A4 intous3, + tagavaraks ostetud 2 pliiatsit ja südamikke ja üks plaat kattega. Sama jutt, mulle ta meeldib ega plaanigi moderniseeruda.
Plaat on küll pealt karvaseks kulunud. Peab varu varsti vist peale panema.
Pliiats ise kulub seest ka ja vektoriga ei kannata enam õiendada hiljem, aga kõik muu täpsus ja mugavus pole teistega võrreldav siiski. Alguses Bamboo on ka hiire järel justkui hingamine, aga täpsus sunnib varsti edasi maksma.

Vasta sellele sõnumile

Autor: aix (---.elisa-mobile.fi)
Kuupäev:   10.02.14 15:44

probla, et pole wacom peale kirjutatud. oman inuos 3 e ja pole probleeme

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   10.02.14 16:13

Intuos5 is now Intuos Pro.
Bamboo pen tablets are now Intuos.

Mis siis toimus? kas Intuos-märk alandati topelt väiksema tundlikkusega Bamboo-ks? nimetati sapakas kadillakiks?

Alati, kui ilmub firmasse miski business-magister beib, hakkab hirmus segadus brändiarendus. Numbritest-PRO-sse minek on tüüpiline ummik, kust edasi saab minna järmise mudeli nt ultra-pro-ks nimetades, siis super-ultra-pro ja mis edasi? Kui ei taha sisse söödetud Intuosest loobuda, lähed edasi Super-ultra-pro-intuos-1..2..3...4...5... :) Bränd tegelikult tapetud mingi agressiivse arendaja poolt. Siit kaugelt vaadates oleks aidanud Bamboo mingiks Intuos-junioriks nimetada vmt kaudu siduda peamise profi-liini kandjaga.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Rauno (---.131.118.124.cable.starman.ee)
Kuupäev:   10.02.14 21:32

Njah.. neil käib seal miski arendamine/uuendamine tõsti, aga isiklukult suht savi, kuidas seda aparaati nüüd nimetatakse - peaasi, et töötaks endiselt hästi.
Ilmselt tahavad Bamboo "mänguasja" mainest lahti saada sedasi, aga ega seepärast "pro" kvaliteet veel ei devalveeru (loodetavasti).
Nende uusim toode on Wacom Companion, mis kujutab enast siis Cintiq''i ja Intousi vahepealset lauda, mida saad kaasas tassida ja ekraanile joonistada. Pole veel proovinud, aga tundub suht mugav.

Vasta sellele sõnumile

Autor: liuxiang (47.74.27.---)
Kuupäev:   30.04.19 06:29

Proovin pisut täpsustada. Kasutuseks PSiga. Küsimus - kas ligilähedaselt samas suurusjärgus hinna juures Wacom Intuos Photo (6.0\" x 3.7\") või XP-Pen Deco 01 drawing tablet for beginners (10\" x 6.25\") või on see mahavisatud raha kui 3-5 korda kallimat ei raatsi osta. Wacom Intuos Pro Small (12.6\" x 8.2\") on ca 3X kallim .

Vasta sellele sõnumile
 Fotofoorum  |  Loe sõnumeid teema sees   Uuem teema  |  Vanem teema 

Vasta sellele sõnumile
 Sinu nimi:
 Sinu epost:
 Teema: