Erialane
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Uuem teema  |  Vanem teema 
 Veebimajutuse ja internetiühenduse alternatiivid Elionile?
Autor: Tiit Veermäe (---.est.estpak.ee)
Kuupäev:   21.07.10 10:45

Olen igavesest ajast olnud Elionis ega eriti teagi teisi variante :)

Viimasel ajal olnud ärilahenduse peal, millest tegelikult kasutan ainult veebimajutust ja internetiühendust. Veeb on primitiivne staatiline, põhiliselt pildid.
Et plaanin paar väikest veebi juurde panna, siis ei tahaks nende eest sama maksta. Kuigi mul pole ühtegi vingumist Elioni teeninduse kohta kõigi aastate jooksul. Ja mujalt maadest proovides on täiesti normaalse kiirusega kohale tulnud.

Vaatasin, et Eestis on ka hulk veebimajutuse pakkujaid, kus lihtne veeb on juba 60krooni kandis hoida, ameerikas saab veel odavamalt, domeen vahel hinna sees.

Aga ei tea tuhkagi veealuste karide värgist, et mille arvelt hinda lõigatud on.
Kes missuguse toru kaudu sind ühendab Eestisse ja maailma?
Kui palju kraami ühe protsessori otsas ripub? mitme tunni kaupa maas on iga nädal jmt? Mis veel pakettide hinna taha on peidetud?

Kas keegi omab asjast veidi laiemat ülevaadet ja oskab öelda mõned pakkujad, mida tasub esimeses reas arvestada ja samuti neid, kuhu liimile ei tohiks minna?

Välismaa võimalustest, kuhu ja kust suunast meile on paremad torud ja kuhu kehvemad?

Internetiühenduse jaoks vist Elionile alternatiive pole? kõva võrk on Elioni oma, õhus on aeglased ja kallid?

Vasta sellele sõnumile

Re: Veebimajutuse ja internetiühenduse alternatiivid Elionile?
Autor: Marko Kivimäe (---.elion.ee)
Kuupäev:   21.07.10 11:01

Mmm... mida sa täpsemalt mõtled veebide all? St sa võid Elionis kasvõi miljon domeeni majutada, nende hoidmiseks on ikka üks kodulehe majutuse toode, mille kuutasu ei sõltu sellest, kas hoiad selles ühte, kahte või miljonit domeeni. Igal domeenil on jah oma aastatasu, see on hoopis teine teema (ning oled ilmselt sellega ka arvestanud).

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 11:08

Kas sama ühe majutus-toote sees (ärilahenduses) saab nt viis domeeni panna, ja ainult domeeni aastatasud on lisakulu?
Miskipärast arvasin, et see on raudselt ühe domeeni jaoks ja poleks küsidagi osanud.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Juss (---.campusnet.ee)
Kuupäev:   21.07.10 11:22

Tere.

Ma olen enamus tellimusena tehtud kodulehed www.zone.ee serveritesse majutanud (ca 20+ erinevat kodulehte seal) ja üsna lihtsal põhjusel:
...neil on korralik ja kiire tehniline tugi (kui peaks vaja minema)
...lihtinimesele mõistetav halduskeskus (kui peaks vaja minema php-s või mysql-i vaja või tahad nende seadetes midagi muuta), emailide lisamine lihtne jne, korralik statistika jne.
...korralikud dubleeritud serverid
...korralik tehnikapark
...on turul ühed vanimad olijad, mis tähendab stabiilsust ja kogemust pakutavas teenuses
ja lõpuks: 82.50 (varem oli see summa pikalt 99eek) kuus korralikult toimiva meilaadressi eest ning korraliku serveripinna eest pole palju.

Olen sunnitud mõned kodulehed mõne odavama teenusepakkuja juures tegema (vanad kodulehed olid klientidel seal) ning seal on põhiprobleem just kas serveri administreerimisliidese puudumine või on see LIIIGA keeruline ja LIIIGA funktsionaalne (on mingi ühte standardne soft, mis igal pool samasugune), lisaks läheb nädalajagu aega kui üritad midagi emaili teel küsida - meilidele vastatakse ca kord nädalas.

Ahjaa, Elioni ärimajutusse suhtun veidi kahtlustavalt, see nagu Swedbank - niikaua kui sul kõik korras on niikaua pole probleeme, aga kui keegi serverisse häkib (oli siin mingi aeg üks suurem türklaste häkkimislaine) ja pead nende klienditeenindusega suhtlema, siis ma vihastasin ennast oodates seaks!
Mul oli koduleht oma vahenditega ammu juba korras kui sain neil ca 4-5 päeva pärast vastuse, et nemad küll ei näe, et kodulehele oleks üldse sisse häkitud... :-)

Tuues paraleeri jälle pangandusest, kui teise teenusepakkuja juurde üle kolid võid end tagantjärgi pikalt kiruda stiilis "mis krd pärst ma varem seda ei teinud ja nii palju maksin".

Odavad pakkujad.
Turul on ka mitmeid teisi ning odavamaid pakkujaid, aga nii mõnedki neist on juba "mitmekordsed“ teenusepakkujad ehk kui ühe firma nime all tegutsemine ebaõnnestus (odavad seadmed, mille põhjal teenus tööle pandi, lihtsalt läksid rikki ja kodulehekülg, mis seal paiknes hävis ja taastamisvõimalust ka pole sest andmekandjaid polnud dubleeritud jne), siis alati saab ju uue firmanime tekitada ja jälle sama ebastabiilset serveriteenust osutada stiilis „ehk seekord läheb paremini“.
Ehk siis kokkuvõtlikult veebimajutusest – elukogenumad teavad, et pole olemas odavat ja head ning kui tahta mõlemat, siis tuleb need eraldi osta, üks odav ja teine hea.

Netiühenduse koha peale ei oska midagi soovitada, eks pealinnas ole vast rohkem võimalusi, pead uurima kes peale Elioni sul seal konkreetses piirkonnas netti pakuvad.

Parimatega,
Juss

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 11:27

Just, täpselt nii ongi - ühe majutus-toote sees (ärilahenduses) saab nt viis domeeni panna, ja ainult domeeni aastatasud on lisakulu.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 11:30

5 erineva peadomeeni eest pead ikka 5 erinevat hinda maksma (parimal juhul saad allahindluse kaubelda kui ühe teenusepakkuja käest mitu erinavat domeenimajutust tellid), kui aga tahad mingil põhjusel (enamasti tehakse seda mõne erirakenduse käivitamiseks) oma põhilehele lisaks alamdomeene teha siis 5 tk peaks saama ka sama raha eest ära tehtud.

peadomeen on www.veermae.ee
alamdomeen: lisa.veermae.ee - st nimetus läheb pikaks ja lohisevaks ning punkt tuleb vahele.

Parimatega,
Juss

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 11:35

Mis selline 5-e erineva domeeni majutus maksab, paluks mulle ka selline hinnapakkumine saata :-)

Juss

Marko Kivimäe kirjutas:

> Just, täpselt nii ongi - ühe majutus-toote sees (ärilahenduses)
> saab nt viis domeeni panna, ja ainult domeeni aastatasud on
> lisakulu.

Vasta sellele sõnumile

Autor: andy (---.71.190.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   21.07.10 11:38

Elioni traadi otsas on minu meelest seni parim ühendus olnud. Ühte alternatiivi proofisin, aga pidin tagasi kolima, sest suuremahulised ftp ühendused kukkusid kokku.
Server on mul ligi 10 aastat zone.ee juures. 99krooni eest on mul seal mitu domeeni ja nende alamdomeenid. Vadem oli miskid piirangud arvu osas, nüüd ehita neid domeene seal niipalju kui tahad.
zone.ee teenindus on parim, nende serveri võimsus ja kiirus väga head. Mul on küll pisut itimehe teadmisi, aga seal saab ka ilma nendeta hakkama.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 11:41

Aitäh! Tasub ikka fotofoorumist küsida, ootamatuid asju saab teada :)
Eks siis tuleb teenindusest ilmselt edasi uurida, nad on ise registreerija ka ja mis edasi teha, kas eraldi kasutaja teha vm.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 11:50

Ma ikka mõtlesingi täiesti erinevaid, et üks on miski.ee , teine miskitmuud.eu , veel-miski.in jne.
Paistab, et oleks pidanud kasutama "peadomeen" mitte lihtsalt domeen?

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 12:29

Zone omadest ma arvasin ka, et iga domeeni eest peab eraldi maksma, ainult alamdomeene saab vabalt teha. Et siis igasugu .ee .eu .com domeene saab ühesama 99.- eest panna?

Kas postiaadresse saab ka iga domeeni nimega teha? siin on vist ka miski terminoloogia-jama mu tekstis :)

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 12:32

Domeen on ikka domeen (miskimuu.ee), lisaks on alamdomeenid (lisa.miskimuu.ee, lisa2.miskimuu.ee jne.)

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 13:40

Postiaadresse saad tema konkreetse domeeninime lõpuga: tiit@sinnufirma.ee; tiit@minufirma.eu ehk domeenime omanik võiks siis ise olla või ...mõni hea sõber :-)

Ma isiklikult ei näe mingit põhjust miks peaks mina või keegi äriisikuna promoma näiteks jass@gmail.com - ma pole ju gmail.com aktsionär, seega huvituksin ma pigem omadomeeninime reklaamist ja parim reklaam, eriti siis kui sul on seal domeeninime taga korralik koduleht, on ju oma kodulehekülge promoda.

Parimatega,
Juss

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 06:27

Just seda domeeni ka mõtlesin. mul on aegade hämarusest jäänud hoti tasuta kast, aga sealne väike maht on viimasel ajal aina tihemini paari pildisaadetisega umbe saanud ja mõtlen koos muu domeenivärgiga ka hoti kõrvale jätta.

gmail on üsna kindel ja suur, suht selge alguses, pealegi pop ja smtp töötavad. oma isikliku aadressina tundub asi olevat parim tasuta. aga suurte võrgustike ja indekseerimiste sugulasena on tal muud turvataagad muidugi.
Sinna saab kuidagi leppida ja teenusena ka muu domeeninimega istutada.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Margus (---.est.estpak.ee)
Kuupäev:   21.07.10 14:40

Juss kirjutas:

> Mis selline 5-e erineva domeeni majutus maksab, paluks mulle ka
> selline hinnapakkumine saata :-)

Milleks hinnapakkumist kui aitab Elioni veebi külastamisest:
http://lahendus.elion.ee/koduleht?ID=2010-07-21%2014%3A36%3A55%2084.50.188.46%2084.50.188.46&ref=elioneeteenused&y=2009#anchor01
Kodulehe majutuse ja e-posti kuutasu (km-ta): 99 kr
Erinevate kodulehekülgede arv (sh alamdomeenid) 10

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 14:44

Juss kirjutas:

> 5 erineva peadomeeni eest pead ikka 5 erinevat hinda maksma
> (parimal juhul saad allahindluse kaubelda kui ühe
> teenusepakkuja käest mitu erinavat domeenimajutust tellid)...

Miks kirjutada teemasse vale infot, kas siis teadmatusest või tahtlikult?!
Elionis ei pea 5 erineva "peadomeeni" majutamise eest erinevat hinda maksma, kõik ühe hinnaga. Endal ~10 erinevat domeeni Elionis majutatud (*.ee, *.eu ja *.com) ja ei küsi keegi midagi.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   21.07.10 14:51

Tiit Veermäe kirjutas:

> Eks siis tuleb teenindusest ilmselt edasi uurida, nad on ise
> registreerija ka ja mis edasi teha, kas eraldi kasutaja teha
> vm.

Ei ole vaja teenindusest midagi küsida kui on registreerimisel märgitud Elion ka majutajaks (Elioni nimeserverid), logid http://lahendus.elion.ee/?event=Show_hosting sisse, valid vasakult "Koduleht", kirjutad lahtrisse domeeni ja määrad mis kaustas selle domeeni failid hakkavad olema ning 5-10 min pärast on domeen töötav.

Vasta sellele sõnumile

Autor: andy (---.gprs.emt.ee)
Kuupäev:   21.07.10 16:32

Ma alustasin sellest, et tellisin virtualserveri teenuse oma domeenile andy.ee
Siis ühel päeval regasin tuttava stuudio jaoks teise domeeni xxx.ee .
Zone pakub olemasoleva virtualserveri teenuse juurde tasuta nn. aliase teenust. tekitasin omale alamdomeeni xxx.andy.ee ja palusin siduda see nüüd aliasena tolle teise domeeniga www.xxx.ee. Põhimõtteliselt on nüüd 2 eraldi kodulehte www.andy.ee ja www.xxx.ee .. kasutavad nad üht ja sama virtualserverit ja raha on ainult esimese eest.
Et mul tekkis veel selliseid väikese leheküljega asju, siis on mul nüüd seal serveris kokku vist 5 lehte 5'e erineva domeeniga.
Meiliaadressidega on siis sedasi, et põhimõtteliselt kõigi domeenide jaoks on mul selle paketiga ka meiliserveri teenus olemas. Aga need aadressid kattuvad .. ehk siis kui teen aadressi petka@andy.ee, siis automaatselt on see ka petka@xxx.ee aadressina olemas.

Vasta sellele sõnumile

vahepeal teenus muudetudduse alternatiivid Elionile?
Kuupäev:   21.07.10 18:11

Logisin sisse ja katsusin domeenide ust, ei saanud sisse. helistasin 1551.

Vahepeal on tulnud uus toode meili ja majutuse jaoks. Selle sees on võimalik mitu domeeni. Aga mul on vana toode ärilahendusest, kus ainult üks domeen oli hinna sees. Juurdemaksuga saaks siis uue toote liita, nagu teenindusest neiu seletas.

Praegune internetilahendus polegi sisuliselt muud, kui ühendus. igasugu asjad liituvad, tulemüürid-liisingud jne. majutuse ja meili saab ka eraldi tootena juurde osta.

Tundub, et need tingimused on täiesti talutavad, 10 domeeni (sh alamdomeenid) ka peaks piisav olema, mul pole sügavad veebid ega dünaamilised inetused aadressid, saab ehk üldse ilma alamdomeenideta hakkama.

Tuleviku mõttes jäi vaid curl teadmata praegu. Varem oli kaks majutusteenust, suuremas oli curl sees, väiksemas polnud. See skriptike oli vajalik poe tegemiseks paypal maksete jaoks. Võibolla on see üldse mingi muu trikiga asendatud, aga tehnilises kirjelduse osas ei leidnud.

Vasta sellele sõnumile

Re: vahepeal teenus muudetudduse alternatiivid Elionile?
Autor: Marko Kivimäe (---.angaar.ee)
Kuupäev:   21.07.10 22:03

Tegelikult ei ole 10 (alam)domeeni reaalne piirang, saab ka rohkem neid vabalt. Kodulehel on jah natuke eksitav info.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Juss (---.226.190.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   21.07.10 14:09

Tee mulle lollile nüüd kõik kenasti selgeks.

Saan praegu nii aru, et võtan kõik oma tehtud kodulehed zone.ee serveritest ära, maksan Elionile ühe domeeni hoidmise eest 99eek kuus, majutan kõik 20 ülejäänut ka sama serveri ja hinna alla ja mul pole muud teha kui küsin oma firma alt ülejäänud 20 firma käest jätkuvalt (ok, koos alega 75EEk kuus) ja raha muudkui tuleb, ei no mis nii viga.... Iga kuu paneks niimoodi puhtalt 1500 tasku!?

Krt, vot see on äriidee, kinnita palun seda mulle emailile ka, võtan kohe Elioniga ühendust.

Juss@ hämmastunud, et nii kergelt saab raha teenida.... :-)

Vasta sellele sõnumile

Autor: tupsuke (---.trt.estpak.ee)
Kuupäev:   21.07.10 17:25

ma olen viimase 10 aasta jooksul erinevatesse virtuaalserveritesse kodulehekülgi jms majutanud, siiani ikkagi zone-ga selles osas kõige positiivsem kogemus. Elioniga oli üks kokkupuude ca 4-5 aastat tagasi (kuna kliendil oli ka koos mingi ärilahendusega vms virtuaalserveri teenus seal olemas) ja see vist jäi umbes nädalapikkuseks, siis sai kogu lahendus zonesse üle kolitud. Asjad lihtsalt vähemasti tollal ei toiminud elioni serveris ja klienditeenindus oli ka suhteliselt mitte kõige meeldivam.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   22.07.10 11:34

Millega erilised mured olid, et ei toiminud? See 4-5 aastat on muidugi põlvkond tagasi :) Kas tegid midagi keerulist skriptidega vm?
Mul lihtsate asjadega pole küll mingit virisemist.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Mihkel (---.elisa.ee)
Kuupäev:   22.07.10 15:07

Üldiselt on kolm kohallikku ja kindlast veebimajutajat - esiteks juba mainutud Zone, siis Virtuaal.com ja kolmandaks Veebimajutus.ee (Elkdata). Kõk on nad tegutsenud künne aasta ringis, omavad tuhandeid kliente ja on igati asjalikud. Ning mis peamine, veebimajutus on nende peamiseks tegevusalaks.

Vasta sellele sõnumile

katse kokku võtta majutus
Kuupäev:   23.07.10 13:39

et on kolm arvestatavat, ainult majutusega tegelevat äri: zone, virtuaal ja veebimajutus. ja peale selle Elion, mu enda kasutatav.

Aga domeenide hulk ei saanud minusugusele selgeks, andy kirjeldas mingeid sidumisi küll ja mulle iti-võhikule jäi mulje, et see on siiski trikk, mitte otse võimalus "piiramata" hulk domeene majutada?
Elioni majutuses on selge jutt, et 10tk 99 eek-raha eest.

Teenindusest kiideti enim Zone oma.

Vasta sellele sõnumile

internetiühendustest?
Kuupäev:   23.07.10 05:58

Uhendustest on mul Elioni värk endal proovitud, täiesti piisav ja leht tuleb hästi ka teistes maades kätte.
Kas zone, virtuaal ja veebimajutus istuvad otse samade torude küljes, mis Elion? Kuidas nemad mujal maailmas kätte tulevad?
Kas mingit reaalset vahet on, et nt Saksamaale tuleb Eesti serveritest asi aeglasemalt, kui Kesk-Euroopa serveritest? Mul on jäänud mulje, et meile tulevad torud on kõvasti "ühesuunalised", st siia tuleb rohkem, kui välja läheb? või istuvad enamus vähegi kasutatavaid ameerika lehti juba kuskil siinsamas serveris ootel?

Euroopast tuli mõni aasta tagasi asi üsna nutuselt võrreldes USA allikatega.
Kas kellelgi majutusel võib olla eeliseid Euroopa suunal välja minevate torudega, võrreldes teistega?

Kliendile pakub kaabli kaudu vist konkureerivalt ühendust vaid Starman? Mõni aasta tagasi oli see üldine haukumisteema. Kas nad on jämedama toru otsa saanud ja mis rahvas nende ühendusest nüüd üldse arvab?
Kõu pidi aeglane olema, õhutorud ka.

Elionis paistab mul ühendus üksi edaspidi maksvat ca 450+km + majutus. Ruuter on ammu välja ostetud, see enam ei liitu.
Kas tasub üldse teisi ühenduse variante arutada, st on miskit, mis oleks vähemalt võrdne Elioni ühendustega?

Vasta sellele sõnumile

Re: katse kokku võtta majutus
Autor: endaasi (86.110.32.---)
Kuupäev:   23.07.10 17:13

ise kasutan Zone kus on ka koduleht www.apic.ee majutatud selle eet igakuu 99 krooni põhimõtteliselt.
Lisaks on selle lehega seotud veel 3-4 lehte nt www.stuudiofoto.ee selle aadressi registreerimine oli tasuta kui ära põhjendada miks seda vaja on vb saab niisama ka ei tea. Samas stuudiofoto.ee ja teised mis on registreeritud suunatakse automaatselt www.apic.ee lehele ja ükspäev kui soovin neid kasutama hakata pean nende eest siiski 99 krooni kuus lisaks maksma ... see nagu kodulehe aadressi broneering .

Muidu kiidan Zone ka- hea suht kiire tagasiside ja asi toimub.

Priit

Vasta sellele sõnumile

Autor: tom2 (---.dsl.lsan03.sbcglobal.net)
Kuupäev:   23.07.10 20:43

Elionis võid ühe kuutasu eest mitut domeeni majutada küll, aga pane tähele, et Elionil on nii kõvakettamaht kui andmeedastusmaht väga väikesed, vastavalt 500 MB ja 10 GB kuus.

Zone kõige odavamal paketil on samad näitajad kümneid kordi suuremad, vastavalt 10 GB ja 300 GB kuus.

Kui ikka domeenid vähegi tõsisemalt fotoalasesse kasutusse lähevad, võib 500 MB kettamahtu ja 10 GB kuus andmeedastusmahtu isegi ühe domeeni jaoks väheks jääda (fotod vajavad ruumi ja tekitavad ka korralikku andmesidet).

Lisaks, nagu eespool mainitud, on Zone klienditeenindus väga hea, paistab, et seal töötavad asjatundjad, kes tõesti lahendavad probleemi. Elioni klienditeenindus on enda vihastamise koht.

Vasta sellele sõnumile

Netpoint..?
Autor: Siim Raadik (---.213.190.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   23.07.10 12:59

Mis Netpointil viga on, et esiviisikusse ei mahu?
Hoolduse pohhuism..?
Mysquel konvertirmise loogika..?
Torud väljamaale kitsad..?
Admin-liides kammitsetud..?

Elik, mis Netpointil siis viga on, ma pole siiani ühtegi peakujuga sobimatut lahendust leidnud, aga ega ma otsida ei oska ka, lollkasutaja rõõm.. ;-)

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   23.07.10 13:20

See andmeside maht võib olla mõtteteema mingil üksikjuhul, kus keegi maailmas viskab äkki lingi suurde foorumisse ja murravad massiga mõttetut liiklust. Aga reaalses igapäevas annab 10Gb liiklust ikka tekitada, kui sul hästi organiseeritud seo-ga globaalne pornosait pole :)

500Mb mahtu on tegelikult päris palju. Profid ei pane üles üle 600pix pilte eriti, või siis panevad spets interpolatsiooni-sigadustega. Veniv suure kaaluga flash pole ka eriline teema.

Vasta sellele sõnumile

olid esimene mainima
Kuupäev:   23.07.10 21:59

keegi pole lihtsalt seni netpointi maininud...
ehk kiidad ka oma valikut?
me harjume ühega, kuni see ülemäära vastikuks või ülejõu käivaks ei muutu :)

Vasta sellele sõnumile

Re: olid esimene mainima
Kuupäev:   23.07.10 14:36

Mul on mitu asja, mille eest raha antakse.

Omad on Netpointi asjas (ma ei saa aru, mis asi see on..),
võõrad, raha eest tehtavad, on zones (misiganes see siis ka on..)

Keda krdit makstakse minusugustele töllaritele asjade eest, mida nad ei mõista..?

Äkki kella tundmise eest..?

.. ?

Vasta sellele sõnumile

Re: Netpoint..?
Kuupäev:   23.07.10 22:37

Veidi googeldades leiab põhjusi küllaga :-)
...ja kesse jaksab neid kõiki teenusepakkujaid läbi testida.

Juss @ on oma valikutes juba veendunud ja ei kavatse jalgratast leiutama hakata, võib olla mõnes teises elus:-)

Vasta sellele sõnumile

OT: arutaks Tartus ilmaelu..
Kuupäev:   23.07.10 22:45

Vat Juss kolelugu: tekitaks Tartu 'klubis arutelu, et kuidas praegu netis on. Ja kuidas praegu sessamas klubis selle ettekandjaga on. On ta elionist.. ?

Vasta sellele sõnumile

Re: OT: arutaks Tartus ilmaelu..
Kuupäev:   23.07.10 14:54

küsimus rohkem selles, et mida see ettekandja tegelikult sulle ette toob, mitte kust ta pärit...

Vasta sellele sõnumile

Re: olid esimene mainima
Kuupäev:   23.07.10 22:59

ma oskan ka kella vaadata, numbrid selged ja puha, aga keegi ei maksa...

käisin lollide lüpsmise koolitusel, seal kästi foorumitesse konkursid paisata, võrgustikke innovaatiliselt kasutada....

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   23.07.10 23:05

Eks seda me kohapeal uurime, et mis sitikad.. :-)

Jussil on ilmselt erinevaid kogemusi teenusepakkujatega, mul jälle teistsuguseid, peab klaarima..

Ilmdelt tuleb korraldada kontroll, mõlemale mõistetavas vääringus, elik õlles.. :-)

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   23.07.10 20:14

tom2 kirjutas:

> Elionis võid ühe kuutasu eest mitut domeeni majutada küll, aga
> pane tähele, et Elionil on nii kõvakettamaht kui
> andmeedastusmaht väga väikesed, vastavalt 500 MB ja 10 GB kuus.

Jälle üks vale/ mõni aasta vana info:
http://lahendus.elion.ee/koduleht?

Kodulehe andmesalvestusmaht 2500 MB
Andmeedastusmaht 500 GB/kuu

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   23.07.10 20:18

Juss kirjutas:

> Tee mulle lollile nüüd kõik kenasti selgeks.

> Juss@ hämmastunud, et nii kergelt saab raha teenida.... :-)

Midagi võiks ikka ise ka teha — äkki aitan veebid ka ringi tõsta et saad lihtsalt raha teenida?

Tegelikult on selle raha teenimsie juures üks aga, vähemalt kunagi öeldi Elionist, et kõik kodulehed/ domeenid peaks kuuluma selelle kes kodulehe majutuse teenuse on tellinud. Teema algatajale ei ole see tõenäoliselt probleemiks aga mõned kergelt raha teenijad peletab vist eemale.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   23.07.10 21:51

Ma ei tea, mitme aasta tagune info see on, aga Elioni veebimajutuse tehnilise info lehel on see igatahes tänase päeva seisuga üleval:

http://www.elion.ee/wwwmain?screenId=html.business-profile.34319.35089.35100&componentId=&actionId=&actionParam=&menuId=&locale=et&

Odavama paketi puhul siis nagu eelmises postituses mainisin:

Andmesalvestusmaht (failisüsteem + andmebaas): 500 MB, automaatselt suurendatav
Andmeedastusmaht: 10 GB kuus, automaatselt suurendatav

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   24.07.10 09:52

See ongi vanade toodete kirjeldus. Variant 1 oli tollal väikse äripaki sees, ja vanadele kasutajatele tegelikult töötab praegu edasi, kuni pole rohkemat vaja. Mul ka kestab selle peal ja ruumi piisab, seal vedeleb igasugu vahevariante ja kolu tegelikult serveris, mis tuleks ära korjata, andmebaas puhta kasutamata. Aga mitut domeeni selles vanas majutuses ei saa.

Kui ma tahan ühel päeval mitu domeeni panna, siis pean võtma juurde uue veebimajutuse toote, mis eraldi maksaks 99, aga vana paki asendusel on praegusele hinnale 69.- lisa kuus. Ja samas ilmselt lahutub mu vana äripakike praegusteks toodeteks, internetiühenduseks ja majutuseks koos meiliga.
Nii ma sain teeninduse telefonijutust aru.

Vasta sellele sõnumile

Kõigist arvestatavatest võiks teada
Kuupäev:   24.07.10 02:12

Selles mu küsimuse mõte oligi, et igal inimesel on eri teenusepakkujatest isiklik kogemus, mitte ühel kõigist.

Ja kui kõik laulaksid siia oma tooteinfo+kogemus teadmised välja, oleks tegelikult üks koondkoht, kust saaks veel aasta jooksul otsinguga ka suht ülevaatliku pildi Eesti majutustest ja ühendustest. Keegi ei viitsi üksinda neid läbi testima hakata.

Selge, et eri inimestel on vajadused erinevad, üks võib ehitada hüüratuid portaale ja teine paneb paarikümne lehelise staatika kuskile tiksuma. Üks vajab tõsist liiklust ja teisel käib algul kolm külastajat nädalas, pärast juba 30. Et tegelikult saab arvutioskaja algul oma laua all ka asja aetud.

Seega, hea oleks, kui kirjeldataks ka oma vajadused ära, puudujäägid miks pidid mujale kolima ja kust sobiva leidsid.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   25.07.10 11:09

See on vana info, andsin eelmises postituses õige lingi ka, vaja oleks olnud ainult "Näita hinda ja lisainfot" osal klikkida.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   25.07.10 07:10

midagi väga keerulist ei olnud, suhteliselt tavaline php/mysql-i peal jooksev lehekülg koos lihtsa sisuhaldusega. Mingid php asjad vist ei läinud käima, enam nii detailselt ei mäleta. Teenus kokku oli igatahes nii ebapädev et jooksin nagu jaksasin minema elioni juurest. Mäletan et mingi kontaktisik kellega telefonitsi suhtlesin jahus ainult "lisaväärtusest" ja serveile ligipääsu paroole tuli nuiata tükk aega.

Zone on ses osas kindlalt parem, spetsialiseerunud virtuaalserveri teenusele ja ennast juba pikka aega tõestanud igat pidi. Kui on vaja stabiilselt püsti olevat majutusteenust siis eestis ainult zone ongi valikus.
Netpoint on odavam, admin liides kehvem, esineb vahel ka lühiajalisi katkestusi, kui 30 eeku kuus on nii oluline kokkuhoid ja see probleemiks pole siis aitab kasutada küll. Põhimõtteliselt enamus php/mysql rakendusi olen mõlemas tööle saanud mis minul vaja on olnud. Netpointil on maksesüseem natuke puine, ainult läbi mingi lingi ja netipanga, arve tuleb hiljem, firmadele kohati ebamugav. Ja nad on kole närvilised kui ettemaks lõppema hakkab, lubavad kohe kustutama hakata. Zone mehed on rahulikumad, vahel suvel puhates unustad 1 arve maksmata saadavad hiljem selle võrra suurema ja korras.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   25.07.10 19:33

Pakun välja, et julged sellepärast niimoodi sõna võtta et esined anonüümsena - siis on kõik kõvad mehed õpetama ja targutama.

Juss

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   25.07.10 21:16

Nu mul pole lihtsalt tõesti aega kõiki teenuspakkujaid läbi proovida, see nagu fototehnikaga- võibolla on mõni tootjafirma parem aga kes seda kola ja pidevalt testida jõuab, teed pilti / majutad kodulehti ikka sellega, millega harjunud oled ja milles võib kindel olla, missiis, et võibolla, (rõhk sõnal - võib olla) on kusagilt midagi paremat :-)

Juss

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   26.07.10 21:00

Ma usun nüüd jah, et see on vana info. Aga kui <www.elion.ee> lehele lähed ja otsingusse "virtuaalserver" kirjutad, siis just nimelt see vana info esimeseks vastuseks tuleb. Mille järgi aru peaks saama, et see vana on ja et kuskil on veel peidus uus info? :)

Vasta sellele sõnumile

Re: Kõigist arvestatavatest võiks teada
Autor: Kaarel (---.159.50.84.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   27.07.10 18:12

Veebimajutuse lisainfo päringu emailile vastati 3 päevaga, zone-i puhul 30 minutiga. Hinnad (sellele tootele) olid samad - seega valik lihtne.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 08:52

Sama fenomeni olen ka mina kohanud, sestap zone.ee kasuks otsustasin.
...kui ma tahan kellegagi 3 päeva pärast suhelda, siis ma lähen kõrbesse kolama :)

Parimatega,
Juss

Vasta sellele sõnumile

Autor: jüri (---.tallink.ee)
Kuupäev:   28.07.10 01:26

hei,

ärihuvidega kogemus kõigi "suurte" teenusepakkujatega: elion, elkdata (veebimajutus), zone, virtuaal, netpoint.

elionis on probleeme klienditeenindusega. lisaks rakendused, mis mujal teenusepakkujate juures töötavad, vajavad elionis käimasaamiseks mitmeid parandusi ja täpsustusi, aega, närve, õlut ja võileibu.
elkdata ja zone ning virtuaal - loogiliselt põhitegevus hosting ning seega parimad valikud turul. haldusliides arusaadav ja kasulik.
hinnad ja tingimused on suurelt jaolt ühesugused (ei aja juuksekarva pooleks).
netpoint - viimasel ajal pole seal ühtegi toimetust teinud, aga viimati mäletan, et mõned aastad tagasi oli sealgi miskite asjade käimasaamisega probleeme. samas oli klienditeenindus kiire ja abivalmis. hinna-kvaliteedi suhe tundub paigas olevat kui nad just hinda tõstnud ei ole.

hinnast/kvaliteedist lähtudes olen viimate projektide/klientide tarbeks valinud virtuaal.com-i. vajalikud teenused kõik ühes hea hinnaga.

ning lisaks õli tulle välismaise pakkujaga - eradomeenid viisin hiljuti dreamhost.com-i.
põhjus - uudishimu ja "piiramatu" pakkumine. lisaks selle juures odav. resultaat on küll see, et eestist ühendus ameerikasse ei ole kõige kiirem :)
seal on vahel (kunagi) olnud katkestusi, aga lühiajalised ja klienditeenindindus tundub hoolivat kliendist.

nö parim lahendus "ABSOLUUTSELT KÕIK ÜHES" kategoorias.

jõudu ja mõistust,
jüri

Vasta sellele sõnumile

Autor: Andres L. (---.218.50.195.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   28.07.10 09:35

Lähemal on ka, Öiroopast kasutan ma servage.net teenuseid. Kah praktiliselt piiramatu.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 10:11

Servage.net-i eest tahaks küll hoiatada. Kirjadele vastati kiirelt ja korrektselt ainult enne nende teenuse kasutama hakkamist, kui probleemid tekkisid nendega, siis enam ei vastatud.
Maksin kuueks kuuks ette, aga kui juba paari kuu järel lepingu ära lõpetasin, siis üritasid kähku krediitkaardilt raha juurde võtta. Sulid.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Andres L. (---.218.50.195.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   28.07.10 10:29

Suuremat jama ei ole olnud, helpdesk vastab neil küll kiiresti ja 24 h. Katkestusi tuleb kõigil hostingu pakkujatel ette, tarkvara ja riistavara uuendamisel jne, midagi kaduma ei ole küll läinud.

Vasta sellele sõnumile

zone ei anna ju 10 või piiramta domeeni puhtalt
Kuupäev:   28.07.10 18:32

St lugesin "täiesti võrdsete teenuste" kohta nüüd ise zone.ee-st.

Mingit juttu pole piiramata domeenide majutusest, tehakse ümbersuunamine su ühele domeenile ja imiteeritakse, nagu oleksid soovitud domeenis. Nii sain ma seletusest aru.

Minu mõistuse järgi on see nn cloacking, mida otsingumootorid eriliselt vihkavad ja karistavad.

St et saada puhas domeen, peaks ilmselt ostma seal eraldi majutusteenuse igale domeenile?

Huvitav, kas kõik need majutusteenuse pakkujad teevad sama asja? Elion ütleb küll, et ta laseb otse 10 domeeni panna. Või hämab see samamoodi?

Vasta sellele sõnumile

Re: zone ei anna ju 10 või piiramta domeeni puhtalt
Autor: Andres L. (---.248.190.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   28.07.10 10:35

Kasutan Servage teenust ja seal on küll puhtalt kõik eraldi. Aga võid ka panna ühele suunama, kui tahad. Domeenide aastamaksu olen zone kaudu teinud. Ise saab käsitsi ümberregada.

Vasta sellele sõnumile

kuidas kiirus välismaale on?
Kuupäev:   28.07.10 18:39

See oli veidi mõistujutt sul kiirusest, ei saanud täpselt aru.
Kas sealt väljamaa odavserverist tuleb asi Eestisse aeglaselt?
Või venib ftp-ga sinna saatmine otsatult?

Ma ei ole tegelikult üldse veendunud, et nad füüsiliselt Ameerikas on, kuigi .com. Äkki Kasahstanis hoopis? ja ida-suund tuleb meil kuskilt papist juhtmeid pidi :)

Vasta sellele sõnumile

Autor: Myller (---.cdma.dyn.kou.ee)
Kuupäev:   28.07.10 18:43

Elion pakub nii seda kui teist. Kümme eri domeeni kümnes eri kaustas on see, mida sa ilmselt silmas pidasid. Veebimajutus 1 käänab kõik domeeninimed vastu üht kausta ehk siis teeb lihtsalt domeeninimele aliased.
8<----------------8<----------------8<----------------8<----------------8<----------------8<----------------
http://www.elion.ee/wwwmain?screenId=html.help-profile.56173&locale=et
Kas ma saan kasutada ühe teenusega (sama kuutasu eest) ka kahte domeeninime, näiteks www.ettevottenimi.ee ja www.ettevottenimi.com?

Veebimajutus 1 puhul saab ühe kodulehega siduda kuni kümme domeeni (saab siduda kümme domeeni ühe kaustaga). Veebimajutus 2 puhul aga saab kasutada kuni kümme kodulehte (saab siduda kümme domeeni eri kaustadega).
8<----------------8<----------------8<----------------8<----------------8<----------------8<----------------

Kalev

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 18:44

Mis vahekorras siis zone selle servage-ga on, kui zone-le aastamaksu teed? Sain ma õigesti aru?

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 18:54

Elioni jutt oli, et need majutus 1 ja 2 on justkui unustatud, et vanad kliendid veel istuvad nende pakettide peal. Aga edaspidi pidi asi uue toote peale minema.

Kas uues veebimajutuse tootes on puhtalt eraldi domeenid või samuti suunamiste-sidumiste-aliaste vm taolise lauluga?

Kas veebimajutus 2 jääb tootena alles ja seal saab ka edaspidi "puhtalt" 10 domeeni panna?

Jube vastik, et ma ise ei valda terminoloogiat õieti ja siis on küsimused suht segased ka... Aga selge on, et majutajad hämavad.

Vasta sellele sõnumile

Re: kuidas kiirus välismaale on?
Kuupäev:   28.07.10 11:00

Sel puhul aitab tracroute (winwowsis tracert). Saab enam-vähem aru, kust kaudu pakid käivad. Igasugu kavalaid utikaid on ka kindlasti selle jaoks, aga see peaks igas masinas olemas olema. http://www.geoiptool.com/en/ näiteks.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 19:16

Kuskil pole kirjas, et Veebimajutus 2 sarnast teenust enam ei pakuta. Pigem oli juttu sellest, mis on juurde tulnud. Klienditugi on juba koju läinud. Päeval saab neile vanamoodsal kombel helistada ja järgi küsida.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 19:36

see on tegelikult loogiline et ei lasta eriti 10-t veebi kõiki oma domeeniga ühte serverisse pista. Zones vähemasti kunagi sai mingi lisatasu eest seda teha, mul on kunagi olnud mitu erinevat lehekülge erinevate domeeninimedega samas serveris.

1 asi mis viimasel ajal on veel jura tekitanud on need ftp-paroole pätsavad viirused mis ennast siis kodulehe sisse kirjutavad. Zone on ise mingi kontrollsüsteemi leiutanud ja ei lase pahalasi üles laadida, virtuaal.com ja netpoint tundub et mitte, seal on tulnud maadelda nende asjadega.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 20:14

Kas see kuidagi loogiline on, ma kahtlen :)

Aga ikka solvunud veidi tasemest
Poleks oodanud, et ma pean noorematele, koolis käinud inimestele avastama ja ette kandma sihukesi asju.
Küsisin ju algusest peale mitme domeeni majutamisest, mitte aliastega poegimist või muud cloaking-tsirkust
Ise olen jube saurus ja lootsin, et nooremad oskavad majutuse asjadel ise vahet teha, koolis käinud ja puha.

Minu kooli ajal oli arvuti kaks korvpalliväljakut lampidega kaste ja keegi ei jaganud asja, mida nad seal paberirullidel aukudest kastidesse vilgutavad. Trükitud tapeedid numbritest olid veel veenvamad.
Pilt oli siis veel päris, mitte 1 ja 0 värinad :)

Kui pregused inimesed kainest peast teatavad, et nad zones ja igal pool saavad hunniku domeene majutada (ilma lisasigadusi mainimata), siis ma nimetaks seda asja kas äriliseks petmiseks või täielikuks teadmatuseks asjast.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 20:37

Üks on registripidaja, siis Zone, ja teine on see, kuhu domeen on pargitud, ehk siis nameserver.
Saadan kohe täpsema kirjelduse e-kirjaga

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 20:40

Ma sain valesti aru, nagu oleks majutuse eest maks zone kaudu

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 12:46

jah, just, eraldi on majutus ja eraldi register.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 20:48

Tiit, su postkast on täis? :(

Vasta sellele sõnumile

jama hot-iga viimasel ajal
Kuupäev:   28.07.10 13:41

Ma ei tea, kas asjal tõepõhi all, aga tundub, et hot on postkaste väiksemaks teinud. Nagu keegi mõned pdf-d või pildid kinnitamiseks ja arutamiseks saadab, on kast umbes.

Juba hulk aega tagasi alustasin oma veebis kontaktist ja mujal hot-aadressi välja suretamist, aga ta saadan on nii paljudes kohtades pikalt sees olnud, ja tegelikult ka ausalt toiminud, et ei saa vist niipea päris killida.

Tegin ühe gmaili tasuta kohaks, hot kasutan vaid selgelt kaitseta foorumites jm segastel pindadel, kust paistab spämmioht.

Tegin ta omast arust tühjaks nüüd.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Digimati (---.est.estpak.ee)
Kuupäev:   28.07.10 21:50

Ei saa ei Elioni ega ka teiste teenusepakkujate virtuaalserveritesse majutada mõnekümne-mõnesaja kroonise tasu eest mitut domeeni. Saab majutada ühe domeeni näiteks www.ilupilt.ee ning teha lisaks alamdomeene (www.abi.ilupilt.ee; www.tugi.ilupilt.ee; www.tellimine.ilupilt.ee....) ja domeeni aliaseid zones näiteks ükskõik kuipalju tahad. Kui aga sooviks on majutada mitmeid registreerituid teise astme domeene, näiteks www.kallefoto.ee; wwww.mallefoto.ee; www.tiidufoto.ee siis tuleb kas rentida või osta privaatne server ja sellisel juhul räägitakse juba tuhandetest kroonidest. Näiteks zone.ee pakub võimalust rentida privaatne virtuaalserver kuutasuga 2890,00 krooni ning sellisel juhul võib selle omanik omakorda pakkuda kodulehe majutuse teenust kuni 20 veebisaidile. Kuna reeglid näevad ette, et igal domeenil peab olema vähemalt kaks nimeserverit, siis ei ole praktiliselt võimalik suvalisel itimehel pakkuda unikaalsete veebisaitide majutusvõimalust.
Kogu tõde domeenide registreerimise kohta asub näiteks sellises kohas https://www.eestidomeenid.ee/
Teooria aga siin http://wiki.itcollege.ee/index.php/Microsoft_DNS

Vasta sellele sõnumile

Re: jama hot-iga viimasel ajal
Kuupäev:   28.07.10 23:55

Ei läinud ikka läbi, aega läks ka hulk mööda. Tegelesin vahepeal muude asjadega.
Aga jah, põhiline on see, et tegelikku registranti (ehk mind) ei näidata, registripidaja andmed on, siis see, kellele maksad domeenide aastatasusid, ja eraldi serverid, kuhu majutad oma domeenid - siis ostad hostingut.
Servage majutab vabalt lugematu arvu domeene, ja nad on kõik eraldi domeenid eraldi käitumisega, veebiruumi ja FTP-võimalustega. Vanasti nad koguni julgustasid ostetud veebiruumi edasi müüma, aga enam nad seda ei reklaami, võibolla on isegi keelanud, pole uurinud.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 16:01

Nüüd on asjad natuke keerulisemaks kirjutatud, kui nad tegelikult on. Nimeservereid täidab vajaliku infoga see, kes domeeni registreerib. Selleks, et kuhugi veeb üles saada, peab paluma nimeserverisse viidet sellele serverile ja majutuse teenusepakkuja käest tellima vastava virtuaalserveri seadistuse, et domeen selline ja selline tuleb sealt ja sealt kataloogist. Lihtsamal juhul on mõlemad samad, aga pole ka probleem, kui nimi on ühe teenusepakkuja juures kirjas ja hosting on hoopis mujal. Kui pakutavatest tehnilistest variantidest ei piisa, võib juba rentida privaatserveri või ruumi serverikeskuses oma purgi hostingusse viia. Nimeservereid täidetakse sel puhul ikka harilikult domeenivahendaja poolt, kui just ekstra ise sellega tegelema ei taha hakata.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   28.07.10 16:15

Lihtne on ju see hoti aadress gmaili vms peale suunata või siis gmaili panna hotist kirju ära tooma. Kui on oma domeen olemas, siis julgen soovitada üldse google appsi kasutamist. Alla 50 mailiaadressi à 7GB puhul suisa tasuta ja saab ühe konto peal kasutada mitme domeeni e-maili. http://www.google.com/apps/intl/en/group/index.html Spämmifilter on sama, mis gmailil ehk siis väga tõhus.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   29.07.10 10:59

Helistasin Elioni ja öeldi, et ühe pinna peal saab mitut veebilehte hoida, nagu vanasti Veebimajutus 2 puhul.

Tehniliselt pole teenusepakkujal vahet, kas tekitada aliasi ühele lehele või serveerida erinevaid virtuaalhoste. Teisel puhul on konfifailis viis rida rohkem juttu. Pigem on küsimus selles, kas seda annab kliendile kahe erineva teenusena maha müüa.

Kalev

Vasta sellele sõnumile

zone.ee ja mitu domeeni ühes serveris
Kuupäev:   29.07.10 11:04

Mati .. ma ei viitsi praegu pikalt kirjutada, aga .. mis vahet su netilehe jaoks on, kas ta on eraldi virtualserver või teise virtualserveri osa aliase kaudu ?
Minu puhul www.andy.ee on virtualserver .. tema alamdomeenina on olemas stuudio8.andy.ee .. eraldi on ostetud zone.ee kaudu stuudio8.com domeen ja tellitud aliase teenus .. aliase teenus sisuliselt annab seda, et stuudio8.andy.ee = www.stuudio8.com .. maksan ainult oma ühe virtualserveri teenuse eest 99 krooni .. aliase teenus on tasuta .. ja kuna mõlemad lehed on niipalju väiksed, et mahuvad ühe virtualserveri teenuse mahtudesse ära, siis olen mina rahul .. tegelikult on mul seal aliastena 3 domeeni veel ja seega kokku 99kr eest 6 domeeni ja nende netilehed vaatajale kätte saadavad

Vasta sellele sõnumile

Autor: Kaarel (---.159.50.84.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   29.07.10 03:50

Virtuaal privaatserver maksab zone-is siiski alates 200 kr/kuu. See arvatavasti pole aga päris see, mida teemapüstitaja vajab, kuna see eeldab reaalselt ise linuxi administreerimist (kuigi osa asju saab ka veebi administ teha). Loomulikult on see lahendus kõige paindlikum kuna kogu tarkvarapakett on sinu käsutada.

Tiit: kas andy pakutud variant ei sobi, s.t tekitad domeen1.tiitveermae.eu millel on oma kaust ning teed sellele aliase teinedomeen.eu?

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   29.07.10 06:30

Elionile ei olegi loogiline — ongi mõeldud, et saab pista 10 täiesti erinevat veebi oma domeenidega ühte veebi pista ja seda on siin juba varemgi kirjutatud.
Mis muidu Elioni teenust puudutab siis see reageerimine ja vastamine on neil jah veidi aeglane. Samas kui kõik toimib (ja toimib) siis ei ole nendega eriti suhelda vajagi. Ainukesed probleemid tekivad kui midagi erilist vaja või pakette vahetada, siis on nendega keeruline asju ajada aga viimast on vaja olnud viimase 9 aasta jooksul ehk 4-5 korda ja selle olen suutnud kannatada.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   29.07.10 06:56

Digimati kirjutas:

> Ei saa ei Elioni ega ka teiste teenusepakkujate
> virtuaalserveritesse majutada mõnekümne-mõnesaja kroonise tasu
> eest mitut domeeni. Saab majutada ühe domeeni näiteks
> www.ilupilt.ee ning teha lisaks alamdomeene
> (www.abi.ilupilt.ee; www.tugi.ilupilt.ee;
> www.tellimine.ilupilt.ee....) ja domeeni aliaseid zones näiteks
> ükskõik kuipalju tahad. Kui aga sooviks on majutada mitmeid
> registreerituid teise astme domeene, näiteks www.kallefoto.ee;
> wwww.mallefoto.ee; www.tiidufoto.ee siis tuleb kas rentida või
> osta privaatne server ja sellisel juhul räägitakse juba
> tuhandetest kroonidest.

Oeh, kirjutasin üle nädala aja tagasi "Elionis ei pea 5 erineva "peadomeeni" majutamise eest erinevat hinda maksma, kõik ühe hinnaga. Endal ~10 erinevat domeeni Elionis majutatud (*.ee, *.eu ja *.com) ja ei küsi keegi midagi." aga ikka ei usuta...

Aga proovin veel korra:
Võib majutada näiteks www.kallefoto.ee; wwww.mallefoto.ee; www.tiidufoto.ee, www.kallefoto.eu; wwww.mallefoto.com; www.tiidufoto.net + veel 4 soovitud erineva sisuga domeeni sama hinna eest. Tõsi, kunagi klienditeenindusest öeldi, et domeenidel/ lehtedel peaks olema omanikuks teenuse tellija (tõenäoliselt selleks, et välistada majutusteenuse edasimüümist) aga see ei muuda asjaolu, et saab erinevaid domeene majutada sama hinna eest.

Ja selleks hinnaks on siis 99.- +km või 69.- +km (Ärilahenduse kliendile) kogu pakett: http://lahendus.elion.ee/koduleht?

Vasta sellele sõnumile

Re: zone.ee ja mitu domeeni ühes serveris
Kuupäev:   31.07.10 10:00

Olen otsingumootorite värki vähe uurinud nüüd, igasuguste asendamiste trikkidega mängimine on oht. Isegi see, kui asi on kättesaadav www-ga ja ilma, võib su leheküljele viia kaugele tahapoole, kuigi sisu on igati kobe.

Sul ju tegelikku domeeni näidatakse teisena? See võimaldab ka pahandusi. Eks selle pärast nad on tabu.
Igasugused aliased-värgid on otsingutes ohtlik, olen kohanud korduvalt soovitust, et ärge jamage, tehke puhas korralik domeen ja kõvad lingid. Kui viid ise külastaja linkidega käsitsi kohale, pole ju mingit muret guuglitega. Aga otsinguvärk muutub pidevalt ja veel karmimaks, pole mõtet mu meelest proovida oma naha peal karistusi, kui tahad nendes veidi nähtav olla.

Ma usun oma praeguse vähese teadmisega, et kui sul oleks ilma domeeni aliaste värgita, oleks kindlam.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   31.07.10 10:01

päris huvitavaid asju tuli välja :)

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   31.07.10 05:15

Google loodud trendide ja tujudega kaasas käimine pole seni mu eesmärk olnud.
Ma pole monopolide sõber .. aga paraku on google muutumas interneti monopoolseks teenäitajaks ja see äri läheb tal aina paremini ..

Virtualserveri teenuse puhul oleme me kõik paratamatult aliste otsas. Lihtne näide ..
Võtan oma põhidomeeni, millele serveriteenus ostetud või see aliasserver .. ip aadress on sama.
Võtan nüüd ja küsin, mis nimi vastab sellele ip aadressile ja vastuseks on hoopis sn11.zone.ee
Seega, kuni sa pole ostnud omale teenuse paketti personaalse ip aadressiga, on need "õiged" ja "aliased" väljast poolt vaadates kõik ühed aliased :))

ma ei taha nüüd hinge sittuda, aga päring näitab mulle niisuguseid andmeid.

C:\Users\Andrus>nslookup www.foto-veermae.ee
Name: web.neti.ee
Address: 194.126.124.136
Aliases: www.foto-veermae.ee

C:\Users\Andrus>nslookup www.andy.ee
Name: andy.ee
Address: 217.146.69.11
Aliases: www.andy.ee

Ma pole DNS'i osas suur asjatundja, ehk keegi on siin targem .. aga mulle tundub, et www.foto-veermae.ee ei ole server, vaid serveri www.neti.ee alias :(

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   31.07.10 06:50

siin on väike vahe sees, kuigi nimeserveris on seadistus sama. Seal on lihtsalt nimeserveris määratud, millisest serverist lehte küsima minna. andy.ee ja www.andy.ee puhul on lisaks ka veebiserveri seadistusse alias lisatud, et nii www.andy.ee kui andy.ee tulevad samast kataloogist ,kui tulevad. Tänapäeva kiires maailmas ei viitsita harilikult www-d domeeninime ette toksida. Harilikult jääb siis leht külastamata, selle asemel, et üks hästi sihitud hiireklõps teha ja neli märki juurde toksida. Osad netilehitsejad mõtlevad ise www ette ja .com-i sissetoksitud nime lõppu või suunatakse selline otsing automaatselt otsingumootorile.

Kalev

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   31.07.10 07:33

Seda küll ..
Aga Tiidu mure aliaste pärast ..
ei ole vahet, kas sul on zone serveris "virtualserveri teenus ja sellel jooksutad oma peamist domeeni ..
võ võtad zone käest lisaks "alias" teenuse ja jooksutad põhiserveri kuskil kaustas lisadomeeni ..
või võtad elioni käest "serveri" teenuse ja jooksutad seal oma domeeni .....
nii zone kui elion'i puhul teenusepakkuja serveris on virtualserverid ja neil serveritel on tegelik nimi ikka vastavalt zone.eu või neti.ee .. ja meie mängime seal aliase mängu .. www.andy.ee on sn11.zone.eu aliaseks .. ja www.foto.veermae.ee on www.neti.ee aliaseks
aliase mängust pääsemiseks tuleb osta ikkagi teenus, kus sulle on antud oma ip-aadress iga sinu domeeni jaoks eraldi ??

kuna ip aadressidest on ammu puudus, siis jooksevad enamus netilehti virtualserverites, millel oma aadressi pole ja mis DNS'i mõistes aliased on .. ja nii mitte ainult eestis vaid kindlasti ka suures usa netiruumis .. ja ma ei taha kuidagi uskuda, et google kõigile neile teenuseostjatele näitab kätte koha oma otsimootori tagaridades .. see, et ta esiritta jõudmise eest tahab sügavaid kummardusi ja ülipüüdlikkust ja maksmist, see on meil ammu selge (siin kasvõi näitena googli meelest eesti kõige vägevam fotopood photopoint, kelle nimi esireas pea iga teise fototehnika teemalise päringuga)

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   31.07.10 17:56

photopoint.ee viiatb aadressile www.photopoint.ee, mis omakorda on sama mis 217-146-70-215.dip.zone.eu . Mis linkide etteotsa ronimist puudutab, siis tähtis pole mitte see, kes jaksab oma serverit hostingus pidada, vaid see, kellele reklaami eest makstakse. Photopoint ilmub ju "Sponsoreeritud viited" alla. Kui üritada käepäraste vahenditega otsingu eesotsas pidada, siis aeg-ajalt ikka muutub mingi otsingualgoritm ja su hästisihitud leht on jälle tagant kolmandal lehel. Roheliste kupüüride eest pole vaja selle pärast põdeda.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   31.07.10 13:54

Kui eesmärgiks on jõuda otsingumootorites esikohale-esilehele siis tuleb selle eest maksta. Googles näiteks tuleb avada konto ning hakata kasutama "google adwordsi". Minul on seal mitu reklaami, üks ilmub siis, kui otsingusõnadeks pannakse näiteks "digifotode ilmutamine" või midagi muud selleteemalist. Adwords on tegelikult reklaamioksjon, pidevalt tuleb jälgida klikkide hinda ja korrigeerida märksõnu. Toimib odavalt, meie kulud on mõnisada krooni kuus, kokku viie reklaami eest. Mingit tähtsust ei oma otsingumootorite jaoks see, kuskohas koduleht asub. Külastatavust ja leitavust suurendab see, kui mõnes foorumis või portaalis kodulehe linki avaldatakse. Muide Tiit Veermäe ja Andrus Noorhani on googles alati esilehel ja vist ka ilma reklaamita? Aga kui näiteks otsida "pulmafotod" siis herr Noorhani esilehele ei pääse. Arhitektuurifoto aga kuvab esilehel Tiit Veermäed esimeste hulgas.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   31.07.10 22:17

Nagu ma ennist märkisin, pole ma midagi teinud selleks, et google edurivis olla.
Pulmafotograafi otsin ei anna mind ka kümnendal lehel .. põhjus lihtne .. ma pole selle tööga viimasel paaril aastal enam tõsiselt tegelenud.
Mulle on jäänud mulje, et oluline on sinu meta real olevad märksõnad ja võimalikult palju eri lehti, kes sind lingivad. Kõik muu on teisejärguline ja pidevalt muutuv. Ja rahaline teenus muidugi sinna otsa.
Mati .. kas need tasulised otsisünad .. kas neet toovad su lehe siis otsingu alguses erivärvi taustal ?

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   01.08.10 01:14

Päris kindlasti leitakse aktiivne tegutseja üles nime järgi sest nimi on suhteliselt unikaalne ja tõenäosus et sind kuvatakse avalehel on suur. Keerulisemaks läheb olukord siis, kui soovid müüa toodet või brändi, vaat siis on pakkujaid mustmiljon ja et olla esirivis tuleb kas olla kaval või maksta krabisevaga.
Google adwordsis saab määrata ise klikile hinna, ja kui see on piisavalt kõrge, siis oledki esimese kolme hulgas. Muidugi ei saa ka päris hulluks asja ajada, näiteks proovisin reklaamida nikonit aga sellele sõnale oli pakkumisi palju ja kliki hinnad laes, seetõttu loobusin. Googles on asi ka selles, et saab määrata päevalimiidi, noh näiteks 50 krooni ja kui see saab täis siis sellel päeval ei kuvata enam ühtegi kontoomaniku reklaami. Ehk siis ebaõnnestunud kallis reklaam sööb ka teised välja. Otsisõnadega saab ka nalja, Mul on näiteks ülal suurte fotode tellimise reklaam, otsisõnadeks siis suured fotod, fotosuurendused, suured digipildid jne. Trükkige prooviks googlesse lihtsalt suured ja vaadake, milline teema on esikohal. Eks ole, kohe näha mille vastu internetikasutaja huvi tunneb!

Vasta sellele sõnumile

omaette IP
Kuupäev:   01.08.10 13:22

Lugedes Andruse juttu, tuli mõte, et kas omaette ip pole üks oluline asi majutuste vahel? Suures kastis jagad ju kõiki sigadusi, mis teised elanikud samal korteriühistu aadressil teevad ja saad ka karistada ühiselt ja sõbralikult e solidaarselt. Võid olla kogu oma teenusepakkuja virtuaalserveri seltskonnaga seltsis mustas nimekirjas, millest omaette välja ronimiseks võimalust pole?

Sponsoreeritud e makstud sõnad on eraldi tsirkus.
Olen seni "orgaanilise otsinguga" piirdunud. Ei oska ka miskeid erilisi iti-tarkust vajavaid trikke, pealegi on need trikid kõik lühiajalised ja halvemal juhul saad veel nätaka ka.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   01.08.10 13:34

Ei saanudki aru, milleks see privaat hea oleks. Garanteerib miski minimaalse ressursi, et lihtsalt kaas-virtuaalid sind koomasse ei tõmbaks?
Ja ise serverit täiega talitada pole mulle jõukohane. Uut elukutset hilja õppima hakata :)

Kuna kõik proovinud ütlevad, et taoline domeenide sidumise värk teeb halba guugli otsingule, siis pole mu meelest mõistlik ise kõik ämbrid läbi astuda ja lõpuks samas veenduda :)

Vasta sellele sõnumile

meta-keyword-id guuglis ei mõju
Kuupäev:   01.08.10 13:41

Meta-keyword pole praegu vähemalt guuglis üldse arvestatav, seda lihtsalt spämmiti kuni täieliku mitte-arvestamiseni.
Lingid on olulised.

Vasta sellele sõnumile

ip-aadress võib olla küll olulisem
Kuupäev:   01.08.10 13:57

Hakkasin nüüd tagantjärele asju mõtlema, ja omaette ip-st loobumise järel on väljatulek otsingust kehvem. ühine IP-aadress võibki olla põhjus.
Kas on veel mingid muud asjad, mis interneti maailmas identifitseerivad omaette ühikut. Kuigi kõik, mis arvutitega tehakse, on üks silmamoondus :) peaks see vist seni üks kindlamaid eristajaid olema?

Vasta sellele sõnumile

Re: omaette IP
Kuupäev:   01.08.10 07:07

Jutt kaldub vaikselt SEO peale juba. See on aga omaette tööstusharu. Vt näiteks kahepäevane mess antud teemal ja eriti hind, mida selle eest küsitakse. Uuem trend on see, et sa pead esinema igas tuntud (a)sotsiaalvõrgustikus, et üldse nähtaval olla.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   01.08.10 15:37

Arusaadav, et ma ei vaja majutusvõimalust egotripiks.
Oleks ülim õnn, et kui löön täpse oma lehe pealkirja otsingusse, siis tuleb otsitav enda leht välja esimese tuhande tulemuse hulgas. Olen internetis ja kogu maailmale nähtav! :)

Majutus ei tohiks nullida ja tappa varem, et ei annagi võimalust otsingust üldse välja tulla.

nn "orgaaniline" SEO on tegelikult üsna terve mõistusega võetav. Pole selleks vaja midagi pöörast seltskondliku koosviibimise eest maksta.
Skandaalid seltskonnas ja võrgustikes ikka aitavad spetsiifilise kliendigrupi tuntust saada (kui tahad sellist publikut üldse kliendiks) :)

Ja konverentside organiseerimine on omaette tööstusharu, lüpsimasin.

Vasta sellele sõnumile

Autor: fazz (---.175.190.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   01.08.10 07:43

Tiit Veermäe kirjutas:

> Lugedes Andruse juttu, tuli mõte, et kas omaette ip pole üks
> oluline asi majutuste vahel? Suures kastis jagad ju kõiki
> sigadusi, mis teised elanikud samal korteriühistu aadressil
> teevad ja saad ka karistada ühiselt ja sõbralikult e
> solidaarselt. Võid olla kogu oma teenusepakkuja virtuaalserveri
> seltskonnaga seltsis mustas nimekirjas, millest omaette välja
> ronimiseks võimalust pole?

Omaette IP eriti midagi ei anna ja ma ei usu, et Google seda isegi
vaataks. Kui musta nimekirja satud, siis koos teenusepakkuja terve
netblockiga.
Ilmselt surve IP-aadressidega laiutamise lõpetamiseks suureneb
veel enam lähemal ajal - http://arstechnica.com/tech-policy/news/2010/07/internet-will-be-running-on-ipv4-address-fumes-within-a-year.ars

HTTP/1.1 töötab niikuinii nimede, mitte IP-aadresside peal.

Ainus juhtum, kui seda vaja on, on siis, kui tahad oma HTTPSi
püsti lükata mingiks otstarbeks.

Vasta sellele sõnumile

Re: ip-aadress võib olla küll olulisem
Autor: fazz (---.175.190.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   01.08.10 16:03

Tiit Veermäe kirjutas:

> Hakkasin nüüd tagantjärele asju mõtlema, ja omaette ip-st
> loobumise järel on väljatulek otsingust kehvem. ühine
> IP-aadress võibki olla põhjus.

Mitte ükski allikas seda ei kinnita, v.a. juhtum nii paha hostinguga,
et see on mingis blacklistis.
Samas võib shared hostingus olla mingi konfiguratsioonikamm,
mis millegipärast SE-dele pahasti välja paistab (kuigi ma ei
leia ühtegi konkreetset näidet, mis see olla võiks).

> Kas on veel mingid muud asjad, mis interneti maailmas
> identifitseerivad omaette ühikut. Kuigi kõik, mis arvutitega
> tehakse, on üks silmamoondus :) peaks see vist seni üks
> kindlamaid eristajaid olema?

Pole seal mingit silmamoondust, arvutatavuse teooria hoiab
asjad väga kindlalt ohjes. :-P

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   03.08.10 22:30

Ühenduse kiiruse jälgi ajades sattusin mingile testijale Hollandist, kes ka sama murega oli. Aga ta oli ilmselt elukutseline.
See oli kuskil ameeriklaste foorumis alustatud probleem. Mingi tüüpiline usa jõmm teatas kohe alguses, et euroopas on lihtsalt kõik isp-d sitad, mingit muud põhjust polegi.

Tegi eurooplane koos huvitatud ameeriklastega teste ja selge vahe, et ameerika suunas olid torud 10-20-100 korda aeglasemad, kui samadest serveritest euroopas toimetades ja ameerikast asja vastu võttes.

St meie itimeeste üleolev arvamus, et "vahe mingid millisekundid" vmt on ilmselt pime.

Ma arvan, et jänkide ülitubli ja hirmul riigikaitse on lihtsalt see pidur ja kammib torusid. Aga rehkendusvõimel on piirid ja sedajagu tuleb venimine.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   03.08.10 23:25

Pole mingit probleemi Eesti serverites olevate asjade kiirel kohaletulekul USA-sse, kui Eesti serverimajutaja on raatsinud kiire Eestist väljuva välisühenduse eest maksta.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   04.08.10 00:27

Sa lugesid ikka eelmist juppi? seal oli samade otstega proovitud mõlemit suunda ühendust. paar inimest rääkisid konffimise võimalustest, aga kui konkreetselt küsiti, kadusid kohe ära.

Või siis su kogemusest : missugusest Eesti lihtinimeste ulatuses serverist tuleb kiirelt USA-sse?
sõjavägi ja valitsus pole ulatuses, neil on alati "raatsimist maksta" :)

Ma parema meelega küll õiendaks võimalusel siinse kiire isp-ga, kui mingi automaatse miljonite majutajaga usa-s.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   04.08.10 00:39

Mul käib ikka masin toomas kastidest, ei jaksa ühekaupa ise käia. Aga väikse turva mõttes hoian paar päeva ka asju meiliserveris alles. Ja kui nüüd keegi saadab hot-i kasti paar pilti, ongi umbes.

Gmailis on kastid, aga kõike sinna küll ei taha tõmmata. Parem askeldan ise.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   04.08.10 01:16

Pole märganud, et kuskilt tuleks aeglasemalt, kui on mul kohaliku ADSL ühenduse allalaadimise kiirus (6 Mbps).

Vasta sellele sõnumile

Autor: imre (---.tll.elisa.ee)
Kuupäev:   20.09.10 15:47

Olen php progeja juba 10 kond aastat. Ja soovitan veebimajutus.ee hoidge eemale. Annab aeglasemalt serverit leida. Zone on kqige ettem eestis.Myller kirjutas:

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   22.09.10 20:58

kas serveritel miski vahe, et liht html-lehte normaalselt andev server võib osutuda kehvaks php-söötjaks?

palun vabandust, aga see masinate-keele värk on mul täiesti pime koht. olen juba seletanud, kust IT-ajast pärit olen :)

Vasta sellele sõnumile

"Häkker ründas Elioni majutatud kodulehti"
Kuupäev:   23.09.10 13:38

www.DELFI.ee
23. september 2010 12:27

Elioni majutatud kodulehed sattusid täna öösel häkkeri rünnaku ohvriks, kui paljusid rünnak puudutab, ei ole veel teada.

Kliente, kelle koduleht majutus Elioni serveris, tabas näotustamine - see tähendab seda, et häkkerid võtsid kodulehelt senise näo ja asendasid selle oma sisuga, ütles Delfile Elioni avalike suhete juht Lilian Nõlvak.

"Tegeleme praegu probleemi uurimisega ja kella üheks loodame saada uued andmed, " sõnas Nõlvak. "Vabandame kõigi klientide ees," lisas ta.

Kui paljusid kliente rünnak tabas, ei ole täna veel teada, nentis Nõlvak.

Delfi lugeja teatel on ründajaks Türgi häkker Iskorptx, kes on ka varasematel aastatel mitmeid suurrünnakuid toime pannud.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/hakker-rundas-elioni-majutatud-kodulehti.d?id=33341365&l=fplead

...lihtsalt infoks:)

Vasta sellele sõnumile

MINA OLEN siin sind aidata (taotlemine laenu nüüd)
Autor: Pr Tina Smith (41.203.64.---)
Kuupäev:   21.01.12 11:23

Alates C.E.O 's Office, Of
Pr Tina Finance Loan P L C.
TÄHELEPANU
=============
Hea päev väärtustatud kliendid, Kas te olete käinud läbi mõned finantskriis? Siis siin on aeg, kus saab elada üle oma finantskriis kirja teel aadressil: tinaloanfirmplc@gmail.com et saaksime valgustada ja anda teile valdkonnas rahandust. Siin saavad laenu alustada oma äri või isegi uuendada oma praeguste äri-kui sa oled üks juba. Lisainformatsiooni lihtsalt kirjutada meile posti aadress ja allpool: tinaloanfirmplc@gmail.com
laenuvõtjad INFO
Teie nimed: ........* Sex :.............* Teie
riigi :............* riigi ............ City ................ Teie
okupatsiooni :........* Teie perekonnaseis ............. telefon
number :.........* kuusissetulek :........* Laenusumma :........* Loan
Kestus :..........
Loodan näha teie e-posti Kiiresti ja palun ärge saatke meile kui
huvitatud see 3.% intressiga laenu pakkuda. At via email:
{tinaloanfirmplc@gmail.com}
Best Regards
Pr Tina Smith

Vasta sellele sõnumile

Autor: Mrs. Anna Bondaschi (---.dinaserver.com)
Kuupäev:   05.04.16 19:15

Hea päev Igaüks,

Kas oled ärimees või naine? kas te olete mingeid rahalisi raskusi. Kas teil on vaja raha, et alustada oma äri? Sul on madal krediidi skoor ja see on raske saada laenu kohalikud pangad ja muud finantsasutused? Lahendus oma rahalisi probleeme on raha Essentials®.

Lisateavet ja rakenduse võtke ühendust: cashadvancesinca@gmail.com

Pr Anna Bondaschi

Telefon: +16464930009

Hetkel saatja

Raha Essentials®

e-post: cashadvancesinca@gmail.com

Märkus: Kõik e-mail tuleb saata: cashadvancesinca@gmail.com
Sooviavaldus saadetakse teile niipea, kui saame sõnumit.
Märkus, ei klõpsa vastata otse siin pigem kopeerida ja saata oma vastus
cashadvancesinca@gmail.com

Vasta sellele sõnumile

Autor: DR BETO JOSE (197.211.63.---)
Kuupäev:   17.08.17 06:10

Tere

Am Dr Mouren Mark Hädaabi osakonnast UCSFi meditsiinikeskuses pakutakse patsientidele kiireloomulisi tervislikke seisundeid, millega ravime selliseid probleeme nagu südamehaigused, õnnetusjuhtumid, kõrge vererõhk, ASTHMA, vähk. Ja STROKES lihtsateks, kuid vajutades tingimusi nagu lõikamine ja purunenud luud. Korterit pakutakse 24 tundi ööpäevas, teenindades enam kui 40 000 patsienti aastas. Meie meeskond koosneb juhatuse sertifitseeritud erakorralise meditsiini spetsialisti, õdede koolitatud hädaabi ja kriitilise ravi ja muud spetsialistid Mida kutsutakse sellistes valdkondades nagu günekoloogia, neuroloogia, sünnitusabi, ortopeedia, pediaatria ja kirurgia.

Email; doctorbetojose@gmail.comMyller kirjutas:

Vasta sellele sõnumile

Autor: Mr Fredrick (---.consumer-pool.prcdn.net)
Kuupäev:   23.09.19 21:37

Bir işletme kredisi mi arıyorsunuz? kişisel kredi, konut kredisi, araç kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, risk sermayesi vb. Veya herhangi bir nedenden dolayı bir banka veya finans kurumu tarafından bir krediniz reddedildi mi? Özel borç vermekteyiz, işletmelere ve kişilere% 2 faiz oranının düşük ve hesaplı faiz oranlarında borç vermekteyiz. İlgileniyorsanız Bizimle bugün (fredrickpetersonloan@gmail.com) bize ulaşın ve bugün kredinizi alın
Saygılarımızla,
Fredrick Peterson yatırım ekibi

Vasta sellele sõnumile

Re: \"Häkker ründas Elioni majutatud kodulehti\"
Autor: Tiit Veermäe (---.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   24.09.19 05:54

Mul on praegu leht küll muutumatul kujul üleval...

Vasta sellele sõnumile
 Fotofoorum  |  Loe sõnumeid teema sees   Uuem teema  |  Vanem teema 

Vasta sellele sõnumile
 Sinu nimi:
 Sinu epost:
 Teema: