Erialane
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Eelmine sõnum  |  Järgmine sõnum 
 Välgud, statiivid jm fotostuudiosse
Autor: S. (---.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   20.02.20 20:43

Olen siiani aastaid põhitöö kõrvalt õuesessioone teinud. Peamiselt pered, lapsed, paarid, peod ja üritused. Nüüd on võimalus hakata pildistama ka stuudios. Põhitöö osakaal väheneb ja stuudios pildistamise mõte täitsa kõnetab. Stuudioruumid on olemas, laed pole küll teab mis kõrged (ruumide kõrgus 2,5 m) ja ainult päevavalgusega pildistamine nendes ruumides jääks enamus päevadel liiga pimedaks. Suurema ruumi suurus umbes 5x7 m, on ka väiksemaid \"nurgataguseid\". Stuudiofoto koolitusele pole veel jõudnud ja kunstlikust valgustamisest paraku ei tea veel suurt midagi. Olemas on mõned taustad - must, valge ja mõned kangast fototaustad. Enne, kui lisakoolitusi võtma hakkan ja stuudios pildistamisele päriselt \"jah\" sõna ütlen, tahaksin enamvähem kulud ja väljaminekud kokku arvutada, aru saada mida mul heaks fotosessiooniks vaja muretseda on. Pildistama hakkan jätkuvalt peamiselt lapsi ja peresid. Kas ruumi mõõdud annavad üldse fotostuudio mõõdud välja? Olen vaadanud erinevad stuudiovälke ja statiive ja välgukomplekte, aga valik on nii suur ja kirju, et oma peaga valikut teha on väga raske. Millised välgud valida, millised statiivid (ja kas ka poom), kas softboxid või vihmavarjud või mõlemad, milliseid firmasid eelistada... Rahakott just punnis raha täis ei ole, aga ainult hinda vaadates ja raha kokkuhoidmise pärast odavama otsa kraami ka kokku osta ei tahaks. Pigem otsin hea hinna ja kvaliteedi suhtega tehnikat, mis vastu peaks. Ootan asjalikku vestlust ja häid nõuandeid.
Ette tänades, S. 

Vasta sellele sõnumile  |  Fotofoorum  |  Loe sõnumeid üksikult   Uuem teema  |  Vanem teema 

Teema Autor  Kuupäev
 Välgud, statiivid jm fotostuudiosse   *
S. 20.02.20 20:43 
 Re: Välgud, statiivid jm fotostuudiosse   *
PS 21.02.20 09:56 
aivar 21.02.20 12:08 
MetsJeesus 25.02.20 19:39 
H.P. 26.02.20 07:35