Erialane
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Eelmine sõnum  |  Järgmine sõnum 
 Re: Hasselblad X1dII
Autor: MetsJeesus (---.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   26.06.19 17:34

> Selle \\härra Õige\\ ootamine ja olemasolevatelt puuduste otsimine ning nende metsamurdes levitamine on ju nii huvitav

See EI OLE huvitav. Ma ostaks väga suure huviga ükskõik kui ebamugava/raske/kobaka/aegunud/kalli/jne kaamera kui seesama kaamera teeks OLULISELT paremaid pilte kui minu olemasolev kaamera. OLULINE tähendabkaht stoppi dünaamikas või valgustundelisuses. TYUNTAV tähendab ühte stoppi. Paraku uued kaamerad seda EI paku. Täiekaadriliste sensorite mõõtmistulemused näitavad et saaks juurde ca veerand stoppi, üleminek Keskformaadile jääb ka kõige paremal juhul allapoole stoppi ehk on mõõdetav kuid pole eriti tuntav.

Seega kui uus kaamera väga oluliselt paremat pilti EI tee, äkki on mingi muu n.ö. pehme väärtus, mis suudaks tengel-punga-rauad lõgisema panna.
+ Eeeee-Pildi-Otsija. Tahan seda. Kuradima tahan kuid pinu pappi puhtalt selle fiitšö eest -- mu rahakott lihtsalt hammustab mind selle peale...
+ Kompaktsus. Seda eriti lühema klaasiga oleks väga argument kuid n.ö. pannkook klaasi hübriidide jaoks veel eriti ei tehta ja see mis on on ülimalt valge ja ka muus osas üldse mitte paha kuid üüberkobakas ja üüberkalli$$$.
+ GPS. Minu jaoks sigaoluline. Täiekaadriliste kategoorias EI OLE, MF-is nüüd tuli. Kestvad ovatsimendid ja aploditsioonid kuid jään hetkel siiski täiekaadrilise peale...
+ Kasutajaliides. Ekraanide mõõdud ja resod sisuliselt samad, menüüsüsteem sisuliselt sama, nuppe ja kaardikohti pigem vähem….

Kokkuvõttes see mis pakutakse lihtsalt EI OLE see mis ostjas ostuisu tekitaks...

Vasta sellele sõnumile  |  Fotofoorum  |  Loe sõnumeid üksikult   Uuem teema  |  Vanem teema 

Teema Autor  Kuupäev
 Hasselblad X1dII   *
H. P. 20.06.19 11:20 
 Re: Hasselblad X1dII   *
MetsJeesus 20.06.19 17:39 
mihk 20.06.19 18:06 
PS 20.06.19 20:51 
MetsJeesus 26.06.19 17:34