Erialane
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Eelmine sõnum  |  Järgmine sõnum 
 Re: CaptureOne kataloogi sünkroonimine ketta muutunud sisuga
Autor: Tiit Veermäe (---.75.219.213.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   12.04.18 18:12

Kui vahepeal tekitada mujal programmides HDR-e mitmes folderis ja kuskil bridge-kaudu kiiresti asju käsitsi sorteerida-ümber tõsta, oleks ikkagi mõistlik eeldada, et ei peaks mitte paberi peale kõik muutunud asukohad üles kirjutada ja siis hakata käsitsi nendest kõigist uuesti importima ja hävitama eraldi.
CaptureOne lihtsalt ei oska keerulisi asju piltidega teha, ta on hea raw-konverter. Ka Lightroom ei oska, peab vahepeal mujal askeldama. Pealegi ei tunne nad kumbki mitmeid vajalikke failiformaate (psb tuleb esimesena meelde).

Tõmbasin vahepeal V11 ja püüdsin sellesse importida praegust Lightroomi andmebaasi (nad peaks minu teada mõlemad sama põhja , st SQLite peal olema) ja CaptureOne sees on täiesti menüüs käsk olemas, et \"impordi LR kataloog\". Kolm korda katsetasin. Kukub lihtsalt ära ilma midagi ütlemata või virisemata. LR-s on mul praegu agressiivse hävitamise käigus veidi üle miljoni pildi. LR anmebaas igatahes liikus korraliku optimeerimisega lahtiste otse hävitamisega veel 1,5 miljoniga ja vastas päringutele kogu pakist suht normaalselt.

Aga midagi on vigast CaptureOne kataloogiga, kui niimoodi hääletult nohisedes impordil ära kukub. Olen ju \"tavakasutaja\", st Sinu spetsialisti oskusi ei tohiks rahvaprogramm nõuda.

Sünkroonimine on V11 sama, nagu mul varemgi oli V9, st import ja delete eraldi. Adobe on osanud selle andmebaasile parema ja asjalikuma katuse teha vist, kus ühe käsuga suudab kõik tuntavad failid ühe käsuga sünkroonida kogu tütarde karja ulatuses.

Vasta sellele sõnumile  |  Fotofoorum  |  Loe sõnumeid üksikult   Uuem teema  |  Vanem teema 

Teema Autor  Kuupäev
 CaptureOne kataloogi sünkroonimine ketta muutunud sisuga   *
Tiit Veermäe 04.04.18 11:25 
 Re: CaptureOne kataloogi sünkroonimine ketta muutunud sisuga   *
petslane 04.04.18 22:05 
petslane 04.04.18 23:22 
Tiit Veermäe 12.04.18 18:12 
petslane 12.04.18 21:19 

Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi